E Floriánek

Polštáře a přikrývky pro příjemný spánek

27.4.2021
Posted by
Nezařazené

Ať už provozujete hotel, penzion nebo jen pronajímáte chalupu, jistě vám záleží na tom, aby se k vám hosté opakovaně vraceli nebo aby vaše služby doporučovali dále svým přátelům a známým. A proto musí být spokojení po všech stránkách, oblasti spánku a odpočinku nevyjímaje. Pořiďte si do ložnice hotelový textil z příjemných materiálů, které poskytnou obyvatelům komfort a pohodlí.

hotelové povlečení

Standardní prošívaný polštář
Do místností na spaní se bude hodit standardní prošívaný polštář. Ten je dostupný v několika rozměrech. Jeho výběr tak můžete přizpůsobit velikosti postele. Polštář je vyrobený z broušeného mikrovlákna a je vyplněný molitanovou drtí. Má různě vzorované prošití. Díky použitým materiálům je vhodný i pro alergiky. Prošívaný polštář je příjemný na dotek a nadýchaný, takže je zaručeným doplňkem k pohodlnému a ničím nerušenému spánku.

interiér

Celoroční přikrývka
Součástí hotelového textilu je samozřejmě také peřina nebo prošívaná deka. Skvělou volbou je celoroční přikrývka, která vaše hosty během chladných dní zahřeje a v létě zase ochladí. Je tudíž ideální a univerzální variantou do každého ročního období. Přikrývka je vyrobená z mikrovlákna a obsahuje výtažky z rostliny Aloe Vera. Člověka během spánku příjemně obepne, takže se do ní může pohodlně zachumlat a ona tak nesklouzává. Tuto přikrývku můžete v klidu dát do pračky a prát až na 95°. Tím zajistíte maximální hygienu a zbavení nečistot, prachu a roztočů. Za snížené teploty ji můžete sušit i v sušičce.

Souprava polštáře a přikrývky
Pořídit si můžete také rovnou celý set, který zahrnuje jak přikrývku, tak i polštář.
Souprava je v provedení Klasik. Přikrývka má výplň v podobě dutého vlákna, polštář pak obsahuje kuličkové vlákno. U obou je možnost praní v automatické pračce i sušení v bubnové sušičce za dodržení doporučených teplot a programů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Rubriky

  • Žádné rubriky